אודות חברת אינווירוגרין

 

החברה הוקמה על ידי רון קאולי,כלכלן בעל תואר שני בוגר כלכלה וחשבונאות. החברה קיימת כ – 10 שנים והוקמה כהמשך למתן שירותים לעסקים במסגרת משרדי הממשלה השונים מעל ל – 30 שנה. התמקדות החברה היא בתחום הפיננסי – עסקי, בה עסקים ומשקיעים מקבלים כלים ותובנות להתנהלות בסביבה לא וודאית כשהם מוכרים עסק או מגייסים משקיעים נוספים, או לחילופין כשמבקשים להגשים מטרות עסקיות. 

חברת אינווירוגרין  היא חברה ייחודית ואת לקוחותיה היא בוחרת בקפידה.
החברה אינה עובדת במתכונת של פירמות רואי החשבון גדולות המעסיקות עובדים רבים ושבהן הלקוח הולך לעיתים לאיבוד בשלל הפרויקטים המנוהלים על ידן, אלא מתנהלת ומעמידה במרכז כל לקוח להגשמת מירב צרכיו או שאיפותיו.
בשילוב עם יצירתיות גבוהה, אנו מאפשרים לעסקים להתקדם ולהצליח מעבר לציפיותיהם ורשימת הלקוחות המרוצים שלנו היא עדות לכך.  

בין השירותים שלנו –  ליווי עסקי וכלכלי, חשבות במיקור חוץ, מודלים כלכליים וסטטיסטיים, הערכות סיכון באמצעות מודל קאולי (מתאים גם לחברות ציבוריות) , הערכות שווי, תוכניות עסקיות ואסטרטגיות, איתור הזדמנויות עסקיות, תמחיר מוצרים, סיוע במימון ומכירת עסקים, גיוס השקעות ועוד. אנו עובדים עם כל סוגי היועצים ומספקים כלים מדויקים להחלטות מושכלות בסביבה לא ודאית.

מכירת חברות וגיוס משקיעים – החברה נותנת מענה מקצועי לחברות הנדרשות להעריך את שווין לפני גיוס משקיעים, לגייס הון ואף למכור את החברה בפועל, כולל שיווק ותיווך עסקי. הבסיס לעבודת החברה הוא פונקציה של פעילות מרובת שנים בתחום העסקי-כלכלי ופיננסי של חברות ועסקים, מגיוס מימון באמצעות קרנות ממשלתיים ועד לגיוס הון באמצעות גופים פרטיים ומוסדיים. 

יסודיות וקפדנות תוך שימוש במודלים כלכליים וסטטיסטיים על מנת להגיע לתוצאות מרביות, החברה משקיעה בלימוד כל עסק על בוריו וניתוח התוצאות הפיננסיות שלו באמצעות מודלים כלכליים וסטטיסטיים המאפשרים ראיית סיכון והבנה על אופן גיוס המשקיעים וההון וכן את אופי המשקיעים שיענו על הציפיות. לכל משקיע יש את האופי והדרישות שלו ואנו יודעים לתרגם אותם למספרים שיאפשרו לבחון את מידת ההתאמה שלו למיזם, עסק או חברה.
למאמר ריבית סיכון למיזם או חברה »

בתחום השירותים השוטפים –  אנו עוסקים במספר תחומים: חשבות במיקור חוץ כדוגמת ניהול מחלקות כספים,
יעוץ כלכלי ועסקי על מנת לתת מענה שוטף לסוגיות שוטפות כולל בניית תוכניות אסטרטגיות ועסקיות
ואיתור הזדמנויות עסקיות, כדי לפעול באופן נכון ולקדם את החברה מעבר לקיים הן בתחום המכירות והן הרווח.

תחום החשיבה היצירתית –
 מפותח ומושקע בגישתנו הבסיסית. אנו מוצאים פתרונות יצירתיים המאפשרים לכל עסק לראות את הדברים בצורה שונה ולהבדיל מייעוץ בלבד המהווה בסיס לפעילותנו ברמה השוטפת, אנו דואגים ליישם את התוכניות והרעיונות שלנו באמצעות ליווי כלכלי ועסקי שוטף. 

בין הפרויקטים שביצענו – גיוסי הון לחברות תקשורת, ניהול מחלקות כספים של חברות "פינטק" וחברות מסחר,
גיוס משקיעים לבתי מלון, גיוס הון לחברות בתחום המסחר הרפואי, חברות בניה, ליווי שוטף של רשתות לשיווק מזון ומסעדות ועוד.

 

 

הלקוחות שלנו מספרים

יועץ עסקי - Envirogreen

מרבית העסקים בישראל נסגרים בטווח של 5 שנים - למרות שחלקם רווחיים. הסיבה העיקרית היא בעיות מימון והשקעות נדרשות!!

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים לקביעת פגישת היכרות למינוף העסק!