מדוע לצרוך שירותי ייעוץ כלכלי - עסקי ואסטרטגי מאינווירוגרין?

מדוע אנחנו?

  • אנחנו לא עוסקים בתחום מסויים ומכירים רק אותו. אנו מכירים תחומים רבים ויודעים לשלב ביניהם ולכן כשעסק מגיע לקבל ייעוץ, שיהיה סמוך ובטוח שנדע איך לכל החלטה תהיה השפעה על תחומים אחרים, בין אם בתחום המימון, התפעול, השיווק והמיסוי.
  • אנחנו משלבים מלבד תחומים מגוונים, אלגוריתמים לחיזוי תוצאות עסקיות, המוצגים כמודלים וכלכליים. הגישה שלנו היא לא ססמאות הגיוניות לכאורה. אנו יוצרים מודלים כלכליים שמאפשרים כימות מדויק להחלטות מושכלות שיש לקבל.
  • אנו מבצעים בדיקות אמפיריות למודלים שלנו. כלומר, מנסים אותם ובודקים את מידת דיוקם, בין אם אנחנו מנתחים נתונים היסטוריים ובין אם אנו עורכים מחקרי שוק ראשוניים (סקרים) או משניים (מקורות מידע מתווכים). בדרך כלל אנו לא מסתפקים בנתונים היסטוריים בלבד, על מנת לאשש את המודל, אלא בוחנים כיצד הוא עובד במציאות הנוכחית.
  • מלבד היכולות הכלכליות המוכחות שיש לנו, כל תחזית עסקית שאנחנו יוצרים, מאפשרת למקבלי ההחלטות להבין ולכמת את רמת הסיכון שלהם. אנו בנינו מודלים להערכת סיכון פנימי לעסקים, מלבד הסיכון החיצוני של השוק, כך שיצרנו מודלים שעשויים לחזות בדיוק רב את מה שצפוי לעסקים מבחינת שיעור ההצלחה. יכולות חיזוי עסקיות אלו ידועות ברמת הפירוט שלהן ומאפשרות למשקיעים או בעלי עסקים להבין כיצד עליהם להמשיך ולהתפתח.
  • אנו ידועים כבעלי קשרים עסקיים רבים ובתחומים מגוונים. לעתים, לא די לחזות ולתכנן. לפעמים צריך לעזור בשטח על מנת להניע את העגלה קדימה. כל בעל עסק או יזם, נטה לו אוזן קשבת לצרכיו ונבחן כיצד אנו יכולים לקדם אותו בשוק הישראלי התחרותי.
  • היחס שלנו אישי. למרות העובדה שאנו עוסקים במודלים כלכליים, לתחום הליווי האישי חשיבות רבה מאחר והוא יקבע את מידת הפנמת המסקנות. אנו סבלניים ומלווים את הלקוחות עד אשר כולם מרוצים ואפילו אם זה עניין של שנים. אנו תמיד כאן בשבילכם.
  • אנו מאפשרים ליועצים נוספים לסייע לנו במידת הצורך. אין כאן משחקי אגו או הגבלה של מה שנכון לעסק ואם יועץ עסקי או שיווקי כזה או אחר מסייע בתחומו, אנו נתמוך בו במידת הצורך וכולם יבינו שאפילו בעולם תחרותי, אנו רואים את הטוב שבכל אדם. טובת העסק היא מול עינינו ללא כל קשר לתמורה שאנו מקבלים.
  • אנחנו שחקני שחמט מעולים. תכנון מהלכים אסטרטגיים שיווקיים ויכולתנו להבין כיצד השווקים יגיבו לכל מהלך, תוך שימוש במודלים מתמטיים וכלכליים שיסבירו זאת, מאפשרים למקבלי ההחלטות לפעול נכון ובסיכויי הצלחה גבוהים!

קראו מה הלקוחות שלנו מספרים עלינו

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו לתיאום פגישת הכוונה והיכרות ללא עלות וללא התחייבות כי אנו בטוחים בהצלחה המשותפת